Czy nieregularne wstawanie może być przyczyną opóźniającego się okresu?

Witam czy nieregularne wstawanie może być przyczyna opóźniającego się okresu?Opoznia się już 5 dni. Chodzę spać około 00-1-2 a wstaje 10-11-12-13 .Kochaliśmy się z chłopakiem 3 miesiące temu bez zabezpieczenia ale od tamtej pory miałam regularny okresi wszystko było normalnie.Czy w tym wypadku można wykluczyć ciaze?

Szanowna Pani, nieregularny tryb życia może mieć wpływ na regularność miesiączek, ciąży nie można wykluczyć jeśli regularnie współżyje Pani z partnerem