Czy niewydolność żylna może być przyczyną neuropatii i niedowładu u 83-latki?
w usg dooplerowskim układu żylnego KKD : brak zmian zakrzepowych, obie zyły odpiszczelowe niewydolne na obu podudziach niewydolne perforatory , cechy obrzęku limfatycznego czy niewydolność żylna może być przyczyną neuropatii,niedowładu u kobiety 83 lata?,uczucia ściskania i pełności kończyny dolnej? dziękuję

KOBIETA, 39 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Szadkowski
92 poziom zaufania
Trudno odpowiedzieć pani na pytanie bez analizy pełnego obrazu klinicznego, ale niewydolność żylna jest raczej chorobą współwystępującą z neuropatią i bezpośrednio z niej nie wynika.