Czy niski wynik FT3 I FT4 może mieć związek z moimi objawami?

Czy niski wynik FT3 i FT4 może mieć związek z tym że od kilku dni nie mogę spać w nocy, serce mi szybko bije ale ciśnienie i puls gdy rano mierze mam w normie, nie mogę złapać tchu, jest mi gorąco i czuję jakby coś uciskało mi klatkę piersiową, mam ataki paniki i lęku, żołądek mnie boli i mam nudności oraz czuję jakby mrowienie dłoni i stóp. FT3: 1.96 pmol/l Norma: 4.00-8.30 1.28 pg/ml Norma: 2.60-5.40 FT4: 5.03 pmol/l Norma: 10.60-19.40 3.91 pg/ml Norma: 8.24-15.07

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Takie objawy, jeżeli są nasilone, stanowią podstawę do pogłębionej diagnostyki internistycznej. Obniżone wyniki FT3 oraz FT4 nie są powodem tych dolegliwości. Pozdrawiam.