Czy niższa przyzierność karkowa niesie z sobą jakieś konsekwencje?

Dzień dobry, proszę o pomoc w interpretacji wyniku. Mam 36 lat, test był wykonany w 12 tyg 4 dni do wagi 47 kg. Przyzierność karkowa 1,2 do 60 CRL wolne hcg 42,72 lU/l = 0,997 Mom Pappa-a 1,82 lU/l = 0,392 Mom Czy niższa przyzierność karkowa niesie z sobą jakieś konsekwencje? Czy niska Papp-a wraz z niskim NT wskazuje na możliwość wystąpienia Zespołu Turnera? Czekam na wizytę u genetyka, ale niepewność mnie wykańcza...

Witaminy w ciąży

Szanowna Pani, zalecam poczekać na wizytę u specjalisty, który będzie w wstanie odpowiedzieć na wszystkie Pani pytania