Czy normalna jest taka wysypka u córki?

Witam, moja 2miesieczna corka pije od dwoch tyg nutramigen (straszne kolki i wysypka na twarzy i szyi). Czy to normalne ze pojawia sie nowa wysypka ale tylko na twarzy ktora na drugi dzien zniknie? Skora kaszkowata nadal. Drugie pytanie od 4dni robi wodniste kupki raz dziennie od 3dni podaje probiotyk zaczela mniej jesc, czy to moze byc nietolerancja mleka?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Mogą te dolegliwość pochodzić od nietolerancji mleka. Radziłbym skosultowac dolegliwości dziecka z pediatrą.