Czy normalny jest stan podgorączkowy u osoby po zabiegu laparoskopowym pęcherzyka żółciowego?

Witam ! Jestem 4 dzień po zabiegu laparoskopowym pęcherzyka żółciowego wczoraj mnie wypisano do domu . Rano było ok , z ran nic nie cieknie ale teraz dostałam stan podgorączkowy 37,6 . Czy to normalne czy coś się dzieje?

Lek. Paweł Szadkowski

Stan podgorączkowy nie jest niczym niepokojącym po takim zabiegu. Proszę jednak zwracać uwagę na to, jak się Pani czuje i jeśli wystąpiłaby wysoka gorączka, może być konieczna konsultacja z lekarzem.