Czy obfity okres ze skrzepami może wskazywać na jakąś poważną chorobę?

Witam mam 24 lata jestem mama jednego dziecka. Problem mam taki ze mam juz drugi raz bardzo obfity okres ze skrzepami. Wygląda to tak że jak daje kroka dostaje bardzo silnego krwawienia. Ból jest umiarkowany lecz bardzo mnie boli przy każdym stosunku. Czy to może wskazywać na jakąś poważna chorobę? Dodam że około roku temu miałam zamrażana nadzerke.

Przyczyny obfitego krwawienia i bólu w czasie stosunku są różne, nie da się odpowiedzieć na Pani pytanie bez dokładnego wywiadu i badania. Proponuję wizytę u ginekologa. Pozdrawiam