Czy ochrona na pewno będzie zachowana?

Biore tabletki Vines i trzy razy pod rząd nie brałam tabletek placebo z powodu pominięcia tabletki pod koniec blistra. Występuje u mnie plamienie juz prawie 2 miesiąc. czy jesli teraz wezme tabletki prawidłowo z 4 dniowym przyjmowaniem tabletek placebo, plamienia ustąpią i ochrona bedzie zachowana ?

Lek. Paweł Szadkowski

Jeśli zastosuje Pani tabletki w prawidłowym schemacie, cykl powinien się uregulować. Ochrona będzie zachowana.