Czy od współżycia może wydłużyć się cykl miesiączkowy?

witam serdecznie, od dłuższego czasu nurtuje mnie następujące pytanie. Czy od współżycia może wydłużyć się cykl miesiączkowy ? Od czasu gdy zaczęłam współżyć zauważyłam ze mój cykl nie wynosi 28 dni tylko 42 wiem ze to za długo. Nie jest to tak ze okres mam w różnych odstępach tylko co 42 dni równo nawet w podobnych godzinach. Czy coś sie ze mną dzieje nie tak?

Mikołaj Cyganok

Witam! Rzadko występujące miesiączki, tak jak ma to miejsce w Pani sytuacji, zawsze należy skonsultować z ginekologiem, co też sugeruję uczynić.