Czy odbarwienie skóry po uderzeniu na czole może zagoić się samoistnie?

Witam czy odbarwienia skory biala gruba kreska po uderzeniu na czole sie zagoi samoistnie czy jest jakas metoda ktora przywroci corce kolor skory ?

Lek. Paweł Szadkowski

Skoro było to zwykłe uderzenie, nie powinno być trwałej blizny, czy przebarwienia. Można stosować maści przyspieszające gojenie blizn, jak Cepan, ale ciężko określić, czym jest biała gruba kreska na czole. Jeśli się Pani niepokoi, proszę pokazać zmianę lekarzowi.