Czy odebrane wyniki wskazują na boreliozę?

Witam, mam pytanie odnosnie boleriozy. Odebralam wynik ktore wygladaja następująco Przeciwciała w kl. IgG <5,000, IgM 28,00. Czy to jest bolerioza ?

Lek. Paweł Szadkowski

IgG jest ujemne, IgM jest dodatnie, co może świadczyć o świeżym zakażeniu. Z wynikiem proszę się udać do lekarza pierwszego kontaktu, gdyż zależnie od tego, jakim testem było wykonane to badanie, może ono wymagać potwierdzenia.