Czy odsiwiacze dla kobiet działają?

Witam. Czy odsiwiacze dla kobiet typu re-nature schwarzkopfa naprawde dzialaja? Mam od 2,3 lat siwe wloski na skroniach i czupku wlosow juz je farbowalam ale chcialabym teraz inny sposob dzialac na siwe wlosy ze wzgledu na problemy skory glowy..Bede wdzieczna za odpowiedz pozdrawiam ala

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie jestem w stanie zanegowac jego pozytywnego działania, choć co do rzeczywistych efektów byłbym sceptyczny.