Czy odstawić u dziecka atropinę?

Witam zakropiłem dziecku atropine 0,5% po około 30 minutach dziecko mówi że słabo widzi. Teraz jest rozdrażnienie i ma problemy z zaśnięciem. Odstawić czy stosować dalej? Dodam że mamy kropić 2 razy dziennie przez 4dni. Dziękuję pozdrawiam

proszę stosować się do zaleceń lekarza, atropina powoduje zaburzenia widzenia, proszę się nie martwić