Czy odstawienie tych leków mogło mieć wpływ na stan mojego zdrowia?

Witam, od przeszło dwóch miesięcy męczą mnie zawroty głowy i zmęczenie które uniemożliwiają normalne funkcjonowanie, skierowano mnie do psychiatry ponieważ żadne badania nic nie wykazały. Psychiatra ustalił że objawy mogą mieć podłoże psychosomatyczne i przepisał paroksetyne i lorazepam, po 2 tygodniach objawy się mocno zmniejszyły, na wizycie kontrolnej u neurologa dowiedziałem się że jestem uzależniony od lorazepamu dlatego neurolog przepisał mi Mirtazapine i kazał odstawić paroksetyne i stopniowo odstawiać lorazepam. Od tego czasu mój stan fizyczny i psychiczny znacznie się pogorszył, wróciło silne zmęczenie i zawroty głowy. Czy odstawienie Paroksetyny i przejście na Mirtazapine mogło mieć wpływ na stan mojego zdrowia? Jeśli tak to jak długo taki stan rzeczy może się utrzymywać?

rozpoczął to leczenie i z nim ustalić dalsze postępowanie. Dodanie lorazepamu, na krótko, w pierwszej fazie leczenia jest chętnie zalecane przez nas psychiatrów. Ale neurolog miał widać swoje racje dla podjętej decyzji.
Nie sposób korespondencyjnie rozwikłać ten problemu.
Pozdrawiam