Czy odzyskam dawną gęstość włosów?

Witam! Mam 17 lat. Od około 6 lat używam żelu do włosów. Nakładałem go w bardzo dużych ilościach. Od dwóch lat zauważyłem, że moje włosy przetłuszczają się i zrobiły się znacznie rzadsze w tych miejscach, na które nakładałem żel. Moje pytanie brzmi: Czy mam szansę odzyskać dawną gęstość włosów? Pilnie proszę o odpowiedź.
17 LAT ponad rok temu

Jest duża szansa na powrót do dawnej kondycji włosów- radziłabym wprowadzenie szamponu przeciw wypadaniu włosów, odpowiednich witamin (oba produkty do kupienia w aptece) i ograniczenie stosowania żelu do włosów.

Powodzenia!