Czy odżywki do rzęs typu Revitalash są bezpieczne dla wzroku?

Czy odżywki do rzęs typu Revitalash są bezpieczne dla wzroku? Czy lepszy w kwestii pobudzenia wzrostu i zagęszczenia rzęs byłby olej rycynowy? Z góry dziekuje za odpowiedz

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej jest to bezpieczna metoda o ile stosuje się ją odpowiednio.