Czy okres może się tak długo spóźniać z powodu silnego stresu?

Witam serdecznie.Na początku lipca miałam zbliżenie z chłopakiem bez zabezpieczenia,trwało to krótko 2 minuty i bez wytrysku,2 dni przed okresem.Okres był normalnie.17 dni po zbliżeniu zrobiłam test i był negatywny.Kolejny okres spóźnia mi się już tydzień (zrobiłam test 39 dni po zbliżeniu) wyszedł negatywny.Czy ciąże moge wykluczyć? Czy okres może się tak długo spóźniać z powodu silnego stresu? Dodam,że w pochwie mam tem.37 stopni po południu każdego dnia (a rano 36,4) i dużo wodnistego śluzu.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej jest to możliwe. Ciąża jest jednak mało prawdopodobna.