Czy omdlenie i drżenie głowy u 48-letniego mężczyny mogło być objawem padaczki?

Gdy opowiadałem o tym jak oddawałem krew mój tata dostał duszności oraz zemdlał. Przewrócił się i mógł uderzyć się w głowę. Gdy leżał na ziemi przez około 10 sekund drżała mu mocno głowa. Nie wiedział co się dzieje, odzyskał przytomność i usiadł na ziemi. Co to mogło być? Hemofobia? Atak padaczki?

Lek. Paweł Szadkowski

Konieczna jest ocena stanu klinicznego i dodatkowa diagnostyka. Najlepiej udać się na SOR lub do lekarza pierwszego kontaktu.