Czy on mnie kochał albo kocha?

Poznałam faceta... który mnie w sobie rozkochał... pisał, mówił, że mnie kocha, że chce ze mną być itp., itd. Czy mówił prawdę, czy chciał tylko seksu? Kocham go nad życie, nie wiem, co mam robić dalej. Wyłączył telefon jakiś tydzień temu, nie odzywa się do mnie...

KOBIETA ponad rok temu

Witam!

Opis problemu jest wyjęty z kontekstu. Proszę opisać całą sprawę szerzej, żebym miała większy wgląd w sytuację. Na podstawie tak skrótowej informacji, nie mogę Pani nic doradzić.

Pozdrawiam.