Czy opary z piekarnika mogły być groźne?

Dzień dobry. 3 dni temu sprzątałem środkiem do czyszczenia środek piekarnika. Wczoraj, kiedy chciałem sobie zrobić jedzenie i włączyłem piekarnik po 5 min po całym mieszkaniu rozniósł się śmierdzący zapach chemiczny, tak jakby pozostawione ślady środka zostały podgrzane. Czy jej wdychanie mogło zaszkodzić moim płucom?

Lek. Paweł Szadkowski

Nie powinno to w znaczący sposób wpłynąć na zdrowie. Najpewniej nie ma powodu do niepokoju.