Czy operacja nosa może mieć wpływ na siatkówkę oka?

Witam mam odwarstwioną siatkówkę w lewym oku od kilku lat.w drugim oku mętki się pojawiły okulista narazie stwierdził że jest stabilnie za pół roku kontrola..we wrześniu czeka mnie operacja nosa czy to nie zaszkodzi moim siatkówką?

Szanowna Pani myślę że nie aczkolwiek i tak będzie wymagana konsultacja okulisty przez zabiegiem