Czy opis RTG wskazuje na nowotwór?
Witam na wyniki RTG mam napisane w szczycie płuca prawego zacienienie 6 mm mogące odpowiadać zmianie guzowatej/nakładaniu się cieni kostnych i naczyń. Czy może to być nowotwór?

KOBIETA, 64 LAT 1 tygodni temu
Dzień dobry.
Wynik powinien zostać z konsultowany z lekarzem zlecającym badanie diagnostyczne poprzedzone badaniem fizykalnym i wywiadem chorobowym.
Rozszerzenie diagnostyki obrazowej np o TK kl piersiowej i konsultacja pulmonologa który jest odpowiednim specjalistą w tym zakresie.
Pozdrawiam
Mariusz Bek
Naturoterapeuta
Dietetyk