Czy opóźnienie w zażyciu tabletki mogło rozregulować miesiączkę?

Witam biorę tabletki Belara i ma początku miesiąca zgubiłam receptę żeby wykupić nowa paczkę, musiałam czekać do następnego dnia abyok gin mi wpisał i wzięła jeden dzień później tabletkę,, zostały mi 3tabletki do przerwy. I miesiączkę zazwyczaj dostaje 3dni po skończeniu paczki ale dziś widziałam plamienia i ból brzucha jak na miesiączkę, czy mam się martwić? Mój gin ma bardzo odległe terminy i nie wiem czy iść do innego czy porostu miesiączka się rolegurowala przez to że wzięłam jeden dzień później ta tabletkę?

Szanowna Pani, plamienie najprawdopodobniej jest z odstawienia, nie widzę podstaw do zmartwień. Serdecznie pozdrawiam