Czy osłabienie może być objawem nadciśnienia?

Witam. Od czasu do czasu robi mi sie słabo. Zdarzebia te sa okresowe, o różnych porach. Nie poprzedone innymi objawami. Lekarz podejrzewa nadcisnienie. Z reguły cisnienie mam niskie., a nawet za niskie, ale zdarza sie tez np 145/100. W momencie osłabienia cisnienie jest dosc niskie ok 90/70. Czy to mozliwe ze sa to objawy nadcisnienia? Inne wyniki w normie. Tarczyca, morfologia ok. Z góry dziękuję za odpowiedz

Lek. Paweł Szadkowski

Dobrym pomysłem byłoby założenie holtera ciśnieniowego. Na pani miejscu pozostawałbym pod opieką swojego lekarza prowadzącego.