Czy osoba z wynikiem FT3 3,59 pg/ml 2,30 — 4,20 powinna zgłosić się do lekarza?

Prosze o informacje czy z takimi wynikami powinnam zglsic sie do specjalisty Wolna trijodotyronina (FT3) 3,59 pg/ml 2,30 — 4,20 Wolna tyroksyna (FT4) 1,16 ng/dl 0,89 — 1,76 * Tyreotropina (TSH) 3,952 mIU/L 0,550 — 4,780 Mam 30 lat

Lek. Paweł Szadkowski

Te wyniki są w normie. Jeśli badania zlecał lekarz, warto się do niego udać z wynikiem, gdyż na pewno zlecił je z jakiegoś powodu (może miała Pani jakieś niepokojące objawy). Jeśli Pani sama zrobiła sobie te badania i nic Pani nie dolega, nie ma konieczności wizyty.