Czy osocze regeneris ma właściwości dodające objętości twarzy?

Prosze panstwa, chcialabym sie dowiedziec czy osocze regeneris ma wlasciwosci, ktore dodaja objetosci twarzy. Zostalam poinformowana, ze osocze sie zupelnie wchlonie i nie bedzie mialo wlasciwosci dodajacych objetosci lecz moja twarz jest jakby pelniejsza, a nie na tym mi zalezalo. Bardzo prosze o opinie, jak to jest czy po osoczu twarz staje sie pelna? Jestem dzien, siniaki pod okiem sie nadal utrzymuja. DZIEKUJE

Osocze nie dodaje objętości. Na początku kiedy się nie wchłonie w całości może dawać taki efekt. Docelowo jego korzystny (ujędrniający) wpływ na skórę też może dać efekt pozornego wypełnienia niektórych okolic ale na pewno nie po pierwszym razie...

Witam
Osocze bogatoplytkowe nie powoduje zwiększenia objętości twarzy. Działa na skore regenerujaco. W przeszłości jedna z firm twierdziła, że istnieje taka możliwość i sprzedawała ponoc tak działające zestawy, ale nie było rezultatów w postaci wypełnień wiec wycofała sie z takiego marketingu:) Siniaki pod okiem znikną za kilka dni z Pani twarzy, podobnie jak obrzęk po zabiegu.
Pozdrawiam
Ewa Rybicka