Czy palenie marihuany może wyrządzić jakieś szkody?

Jakie 6 miesiecy temu ostatni raz zajaralem ,,trawke,, wczesniej w odstepie kilku miesiecy mialo to miejsce kilka razy.Obecnie od paru dni boli mnie praktycznie caly dzien,jest to lekki bol i czesto o nim zapominam,wczesniej nic takiego nie mialem.Czy mozliwe jest to ze,,trawka,,wyrzadzila jakies szkody? czy bardziej jest to zwiazne z duza iloscia nauki i stresu zwiazanego ze szkola

Lek. Paweł Szadkowski

Pani/Pana opis nie pozwala na precyzyjne odpowiedzenie na postawione pytanie. Palenie marihuany niesie ze sobą pewne ryzyko i jest ono różne w zależności od indywidualnych predyspozycji. Jeśli odczuwa pan jakieś dolegliwości i są one nasilone najlepiej udać się do lekarza.