Czy palenie papierosów w połączeniu z antydepresantem i lekiem stabilizującym nastrój jest bezpieczne?

Czy palenie papierosów w połączeniu z antydepresantem i lekiem stabilizującym nastrój jest bezpieczne ?

Lek. Paweł Szadkowski

Palenie papierosów nie interferuje bezpośrednio z ww. lekami. Palenie jest jednak bardzo szkodliwe dla pana zdrowia, dlatego zachęcam do zerwania z nałogiem. Warto to omówić ze swoim lekarzem psychiatrą (żeby rzucanie nie stanowiło zbytniego obciążenia dla pana).