Czy partner podczas pettingu mógł wyczuć dziecko?

Witam, mam intymne pytanie. Partner podczas pieszczot twierdzi, że wkładając palec do pochwy wyczuł dziecko przez błonę. Czy to jest możliwe i normalne? Czy oznacza to że mam rozwarcie? Dodam, że jestem w 23tyg ciąży.

Lek. Paweł Szadkowski

Partner najpewniej wyczuł szyjkę macicy. Oczywiście proszę o tym wspomnieć przy najbliższej wizycie u ginekologa, ale najpewniej nie ma powodu do niepokoju.