Czy pasta solcoseryl pomoże na spuchniętą brodawkę w dziąśle?

Witam Chciałbym zapytać się czy pasta solcoseryl jeśli mam spuchniętą (obrzękniętą) brodawkę w dziąsle pomoże mi raczej chyba to nie będzie afta? Nie miałem w tym miejscu teraz leczonego zęba nie wiem czemy to powstało.Może od nitkowania ?

Witam, pasta Solcoseryl przyśpiesza proces gojenia zmian na błonie śluzowej.Brodawkę mógł Pan sobie uszkodzić szczoteczką podczas czyszczenia zębów, resztkami pokarmowymi zalegającymi w przestrzeniach między-zębowych a także nieumiejętnym nitkowaniem.Jeżeli w ciągu kilku dni proces nie przejdzie proszę zgłosić się do gabinetu stomatologicznego.Pozdrawiam

Obrzęk brodawki często powstaje na skutek urazu. Może być spowodowany zbyt głębokim wsunięciem nitki.Pasta Solcoseryl posiada silne właściwości gojące i przeciwbólowe ze względu na obecność w składzie środka znieczulającego.Jest jak najbardziej wskazana w przedstawionej sytuacji. Pozdrawiam