Czy patrzenie na kąpielówki innych chłopaków to oznaka homoseksualizmu?

Czy jeżeli patrzę na kąpielówki innych chłopaków na basenie to im zazdroszczę czy porównuję do siebie? Mam 17 cm. Czy to oznaki homoseksualizmu?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tym przypadku może to być związane z ciągłą rywalizacją, która akurat teraz przedstawia się jako porównywanie wymiarów narządów płciowych.