Czy pęcherzyk ciążowy ma nieprawidłowy kształt?

Witam . Po dzisiejszej wizycie u ginekologa dowiedziałam się że mój pęcherzyk ciążowy ma niepokojący kształt. Dodam że jest widoczny zarodek. Zrobilam badanie HCG beta wynik to : 24200,00. . Dodam że jest to Ok 5 tc. Mam się czym martwić ?

szanowna Pani, niestety nie do końca rozumiem co lekarz miał na myśli mówiąc o nieprawidłowym kształcie, najlepiej jakby wyjaśniła to Pani z ginekologiem