Woda z cytryną na odchudzanie

Witam. Od jakiegoś czasu staram się zrzucić zbędne kilogramy, dbam o prawidłową wagę i chciałabym to dalej utrzymać. W internecie przeczytałam, że na odchudzanie dobrym sposobem jest picie wody z cytryną. Czy to prawda? Czy woda z cytryną na odchudzanie rzeczywiście może być skuteczna, czy może to tylko przypadek, że u kogoś coś takiego zadziałało? Wiem, że na pewno lepiej jest zastosować wodę z cytryną na odchudzanie niż choćby słodkie napoje czy coś takiego, ale zastanawiam się czy to po prostu kwestia "zastępnika" słodkich napojów czy faktycznie woda z cytryną sama w sobie może być skuteczna na odchudzanie. Jak to wygląda? Czy przy odchudzaniu dobrze jest pić więcej wody z cytryną czy nie ma takiej zależności? Sama już nie wiem co o tym myśleć... Będę wdzięczna za informacje w tej sprawie i odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie.

Witam!

Picie wody z cytryną nie jest złotym środkiem na odchudzanie. Jednak dodatek cytryny może wzbogacać np. o walory smakowe. Dieta powinna być zbilansowana i pełnowartościowa.

Po wskazówki i przepisy dietetyczne zapraszam również na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska