Czy piegi i przebarwienia mogą być spowodowane trądzikiem?

Witam, mam pewien problem. Pomimo stosowania kremów SPF 50 pojawiają Mi się piegi/przebarwienia. Czy można być To wina lekkiego trądziku aktualnie nie leczonego?

Możliwą konsekwencją działania słońca na skórę trądzikową są przebarwienia. Jednak dla oceny, czy tak jest w Pani przypadku, potrzeba konsultacji dermatologicznej i obejrzenia zmian. Pozdrawiam.