Czy piegi powstające na skutek słońca znikną zimą?

Witam! Czy piegi powstające na skutek słońca znikną całkowicie zimą czy tylko wyblakną lekko? Chciałbym opalać calą partie ciała wraz z twarzą, a nie mieć opalone ciało i blada twarz. Proszę o porade czy mogę opalać twarz latem i piegi będą znikać całkowicie zimą. A może to tylko pierwsza reakcja skóry na słońce, której nie opalałam??

Lek. Paweł Szadkowski

Skoro wcześniej nie miała Pani piegów, jest mało prawdopodobne, aby piegi pozostały na cały rok.