Czy pieprzyk może być groźny?

Witam. Dziś tj.10.09.18 wycinalam chirurgucznie pieprzyka na lewej ręce, kształtem był owalny, kolor brązowo -czarny , ale bardziej czarny . Chirurg powiedział po jego wycięciu ze na wynik b. Histopatologiczego będę musiała czekać jakieś 3 tygodnie. Jeśli chirurg nic na temat pieprzyka się nie wypowiedział ani przed ani po zabiegu to czy jest się czym obawiać? To oznacza ze pieprzyk nie był jakiś groźny? Wiem też, że gdy poprosił mnie o podpisanie zgody na wyciecie napisał chyba w "rozpoznaniu" (...) guzowaty ale nie wiem jakie było pierwsze słowo bo nie mogłam rozczytac ale na pewno nie czerniak. Czy mam się czegos obawiać? Pieprzyk ogólnie mnie nie swedzial miał chyba tylko lekko poszarpane brzegi i tyle. Jeśli w badaniu histopatologiczny wyszło by jednak coś groźnego to będą do mnie dzwonić wcześniej? Proszę o odpowiedź bardzo się niepokoje .

Lek. Paweł Szadkowski

Na postawie samego wyglądu zmiany nie da się określić, czy to zmiana łagodna, czy złośliwa. Musi Pani spokojnie poczekać na wynik hist-pat.