Czy pieprzyk może być przeszkodą do wykonania labioplastyki?

Jestem zdecydowana na zabieg labioplastyki ponieważ moje mniejsze wargi sromowe bardzo mocno wystają i przeszkadzają w codziennym życiu. Na jednej z nich, na ,,obrzeżach" znajduje sę minimalny pieprzyk, jest tam od kiedy pamiętam, był oglądany przez lekarzy. Czy może to stanowić przeciwwskazanie do zabiegu? Pozdrawiam

Lek. Paweł Szadkowski

Nie powinno to stanowić przeciwwskazania, ale ostateczną decyzję podejmuje lekarz wykonujący zabieg.