Czy pieprzyk na łokciu może oznaczać czerniaka?

Witam Serdecznie! W dniu wczorajszym omyłkowo przeciąłem sobie pieprzyka na zgięciu łokciowym , był on wystający jasny i lekko brązowy. Zaczęła mocno lecieć krew , a kiedy się obudziłem na większej jego części kolor zrobił się ciemno czarny. Czy to moze być objaw czerniaka ,już po tak krótkim czasie? Dodam ,że wizytę u lekarza mam zarezerwowaną dopiero za miesiąc [Przezorny zawsze ubezpieczony] Z góry dziękuje - Pozdrawiam!

Lek. Paweł Szadkowski

Raczej kolor ciemno czarny stanowił skrzepniętą krew. Oczywiście każda zmiana skórna może być lub stać się zmianą złośliwą, ale nie stanie się to na pewno w 1 dzień. Proszę spokojnie czekać do wizyty.