Czy pilnie muszę udać się do endokrynologa?

Witam, czy z takimi wynikami powinnam udać się do endokrynologa na konsultację? Na usg struktura tarczycy w całości dyskretnie niejednorodna bez zmian ogniskowych, na płacie lewym pojedyńcza torbiel prosta 3,5mm, unaczynnienie całej tarczycy wyraźnie wzmożone, obraz przemawia za AZT. Wyniki badań TSH 1.9 FT3 3,40 FT4 1,25 Anty TG <3,0 Anty TPO <3,0. Kobieta 25 lat. Przewlekłe zmęczenie, wypadanie włosów, waga w normie 45kg przy 156cm wzrostu. Problemy z zajściem w ciąże.
KOBIETA, 25 LAT 2 miesiące temu

Dobry wieczór.

Wizyta jest konieczna w celu leczenia ale to już oceni na wizycie stacjonarnej lekarz endokrynolog w trakcie dokładnej analizy diagnostyki ale badania fizykalnego i dokładnie zebranego wywiadu.

Pozdrawiam

Mariusz Bek

Naturoterapeuta

Dietetyk