Czy Pimafucin można stosować razem z lekiem Klindacin T?

Witam, Jakieś dwa miesiące temu dostałam maść przeciwgrzybiczą Pimafucin. Pani ginekolog powiedziała mi, bym pdstawiła ją po zużyciu tubki. Odstawiłam ją jakieś trzy tygodnie temu, by zacząć brać lek na trądzik, na którego opakowaniu było napisane, że nie można stosować innych leków miejscowych. Lek to Klindacin T. Niestety od dwóch dni nawrocił mi świąd okolic jntymnych. Czy mogę te dwa środki stosować jednocześnie? Są używane w dwóch różmych miejscach, jednak oba są lekarstwami miejscowymi j zastanawiam się, czy mogę ich używać jednocześnie.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Jeśli używa ich Pani w dwóch różnych miejscach to nie jest to przeciwwskazane.