Czy plamienia I lekki ból brzucha mogły być spowodowane przebytą operacją?

6 dni temu miałam wykonywany zabieg cholecystektomii. Miesiączka przed operacją spóźniła się. Obecnie jestem w 24 dniu cyklu i od wczoraj towarzyszą mi plamienia i lekkie krwawienie widoczne na papierze, do tego lekko pobolewa mnie brzuch w dolnym odcinku. Czy to może być spowodowane operacją, przebytą narkozą i leczeniem? Jaka może być przyczyna?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Może to być tym spowodowane. Jeśli te plamienia będą się utrzymywać to radze udać się do ginekologa. Pozdrawiam.