Czy plamienia między miesiączkami są normalne?
Witam. Mam pewniem problem..Mam 19lat i od 4lat tydzień po miesiączce mam plamienia,które trwają mniej wiecej tydzień..chodze do ginekologa..mialam 2razy robione badania USG i w sumie nic nie wykazało..a plamienia dalej są.Moja ginekolog tłumaczy mi że niektóre kobiety tak mają..ale mnie to już męczy.Chciałam się spytać czy jest to normalne czy mam zmienic ginekologa?Dodam jeszcze że nie miałam stosunków seksualnych.

KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Krwawienia śródcykliczne mogą się pojawić, jednak w takiej sytuacji warto wykonać badania w tym USG. Może to świadczyć o patologii w obrębie narządu rodnego.