Czy plamienie i bulgotanie w podbrzuszu może oznaczać ciążę?

Witam ja 07 lipca 2018 dostałam miesiączce i tak dwa dni po miesiączce współżyłam z moim facetem po tym mniałam jeden dzień plamienie też mnieliśmy stosunek przerwany teraz czuję cały czas bulgotanie w podbrzuszu i w dodatku jestem cały czas głodna czy to może być ciąża

Lek. Paweł Szadkowski

Opisane przez panią dolegliwości nie są objawem ciąży. Jeśli to Panią niepokoi sugeruję udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu zbadania, a jeśli ma pani wątpliwości co do swojego stanu warto wykonać test ciążowy.