Czy plamienie i tkliwe piersi to objawy ciąży?

Skończyłam pierwszy blister tabletek antykoncepcyjnych Dionelle, brałam je zawsze o wyznaczonej porze, w ciągu tych 21 miałam ciągle plamienie, później krwawienie. W ciągu 7-dniowej przerwy kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia. Teraz na 6 dni przed końcem drugiego blistra dostałam plamienie, wcześniej miałam tkliwe piersi jak na okres. czy jest jakakolwiek szansa na zajście w ciążę?

Lek. Paweł Szadkowski

Skoro przyjmowała Pani tabletki zgodnie z zaleceniami, nie powinno być powodu do niepokoju.