Czy plamienie oznacza poronienie?

Witam od około 3.5 tygodni myślę ze jestem w ciąży 2 testy wyszły pozytywne. około od 2.5 tygodnia mam plamienia raz lekkie raz mocniejsze . wizytę u lekarza mam w piątek . czy doszło do poronienia czy możne takie plamienie jest normalną rzeczą ? dodam ze od wczoraj pobolewa mnie brzuch . Prosze o pomoc

Lek. Paweł Szadkowski

Takie plamienie połączone z bólem brzucha może wskazywać na poronienie. Niestety bez wizyty u lekarza nie jestem w stanie odpowiedzieć ze stuprocentową pewnością. Musi Pani spokojnie poczekać na wizytę.