Czy płeć dziecka została prawidłowo określona?

Witam w 18 tyg lekarz potwierdził mi płeć dziecka na USG wyraźnie byli widać że chłopiec - mam 4 zdjęcia potwierdzające że chłopiec. Dzis odebrałam wyniki amniopunkcji. Dziecko zdrowe. Płeć dziewczynka! Pytanie czy możliwe jest że amniopunkcja się myli w określeniu płci? Czy lekarz się pomylił - chociaż widziałam na własne oczy siusiaczka. Hmmm boję się czy to nie są jakieś zaburzenia.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Płeć określona na amniopunkcji jest na 99% dobrze określona. 18 tydz to bardzo wcześnie na określenie za pomocą USG płci dziecka.