Czy plemniki mogą przesiąkać przez bieliznę?

czy jezeli chłopak mnie dotykał penisem od tylu a a miałam spodnie majtki i podpaske to czy plemniki mogą przesiąknąc ? ja drugie pytanie jakie jest prawdopodobieństwo zapłodnienia jezeli chłopak dotykał mnie penisem w okolice pochwy nie nastąpił wyedy wytrysk a penis był słuchy lecz chwile przed tym był mokry a dotykanie trwało mniej niż 5 sekund ? nie włożył mi go do pochwy

Szanowna Pani, szczerze mówiąc przeraziło mnie to pytanie i Pani niewiedza. Nie, nie jest to możliwe