Czy plemniki mogą zapłodnić w takiej sytuacji?

Witam,Mam do państwa kilka pytań na temat możliwości zapłodnienia. 1.Czy jeżeli facet pójdzie oddac mocz, może po tym posiadać jakies plemniki na rękach nie mówię tutaj odrazu po organizmie ale o zwykłej sytuacji oddania moczu,czy poprostu może plemniki mogą jakoś wydobywać się w moczu. 2. Odnoście do powyżej sytuacji czy jakby jednak miał jakiegoś plemnika na ręce a następnie trzymałam go za rękę i dotykałam jakiś przedmiotów , i jakies 5-10 min od oddawania przez niego moczu i ja pójdę wymienić sobie tampona mogło dojść do zapłodnienia wkładając palca, czy to nie realne ? Czy plemniki mogą przechodzić z ręki na rękę lub z przedmiotu na przedmiot? 3. Czy umyte woda z mydłem ręce od spermy zabija wszystkie plemniki? 4.Czy tylko plemniki w dużej ilości zamoczone w płynnie nasiennym są wstanie zapłodnić np przez palec? Czy takie nie widoczne na ręce praktycznie suche rówznież. 5. Ile przeżyją plemniki na powietrzu np. Palcu, ręce, prześcieradle, ręczniku itp.

szanowna Pani, proponuję dokształcić się, doczytać - na pewno zaowocuje to w przyszłości, wspomniane przez Panią przypadki są abstrakcyjne i nierealne