Czy plemniki są w stanie przeżyć po wytrysku na dłoń?

Witam ! Czy plemniki sa w stanie przeżyć po wytrysku na dłoń ? Wytrysk odbył sie na dworzu w temperaturze około 5 stopni, dłoń po wytrysku została wytarta o koc a następnie jeszcze o spodnie. Następnie dłoń ta była przez 1 godzinę do 1,5 godziny na dworzu w tej temperaturze. Pozniej jeszcze trzymałem moja dziewczynę za ta reke była ona sucha. Po ( od 1godz do 2godz) moja dziewczyna masturbowałas sie ta dłonią. Czy po takim czasie i w takiej temp plemniki jesscze żyją i mogą zapłodnić ? Dziękuje.

Milena Lubowicz

Nie ma możliwości zapłodnienia po takim czasie. Na powietrzu plemniki przeżywają kilka minut.
Pozdrawiam