Czy pleśń może powodować kaszel?

cześc 5, laryng dal tez skierowanie do alergologa, czekam, wcześniej też psikałam glosal bo zalecil, proszę o prade skąd ten kaszel nagle?? czy możliwe na to alergia na kota ale mieszkam z nim ponad 8 lat, ewentualnie czy pleśn w miszkaniu może to powodować? bo 2 lata temu się przeprowadzialm i to jest stara kamienica parter i zaczął grzyb wychodzić..czy a objawy od roku niby refluks, suche gardlo, a teraz kaszel...?? dodam ze pierwszy atak był po okoł 2 h po powrocie z lasu..wieczorem.POMOCy!

Milena Lubowicz

Oczywiście, jest prawdopodobne, że to pleśń. Należy skonsultować się z alergologiem i wykonać testy alergiczne.
Pozdrawiam